Teknik Servis

Palmak olarak, genel mümessili olduğumuz makinalara, yüksek kaliteli teknik destek vermek amacıyla yurtiçi ve yurtdışında birçok noktada servis hizmeti vermekteyiz. Eğitimli, tecrübeli ve sertifikalı mühendis ve teknisyen kadromuzdan oluşan teknik ekibimiz ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde gelişimi ilke edindik. Bu doğrultuda servis ekibimiz, ileri teknoloji ürünü makinalarımız üzerinde, periyodik olarak fabrika eğitimleri almakta ve teknik yeterlilikleri sürekli güncellenmektedir. Vinçlerinizin arızaları servis kadromuz tarafından dikkatle incelenerek, sahip oldukları en son teknoloji ekipmanları sayesinde hızlıca giderilmektedir. Firmamız bu sayede zaman ve para kayıplarınızın önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Vinçlerimizin kullanım kataloglarında belirtilen prosedüre uygun olarak koruyucu-periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz, kullanıcılarımızın dönemsel taleplerinin yanı sıra yıllık bakım anlaşmaları vasıtası ile de yürütülmektedir. Yıllık bakım anlaşması içerisindeki sürekli kontrol mekanizması sayesinde vinçlerin bakım periyotları aksatılmadan, bakım işleri gerçekleştirildiği gibi sarf malzemeleri için kullanıcılarımızın stok yapmasına da gerek kalmamaktadır. Tüm bakım hizmetleri, makina mühendislerimizin denetiminde yapılmakta ve detaylı bir şekilde kullanıcıya rapor edilmektedir.

Bu hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon ile veya iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.