Türkiye’de Daha İyi Büyüme İçin Yeni Bir Bayi

PALFINGER SANY Mobile Cranes, 2016 Mayıs ayında, Palmak Türk şirketi ile yeni bir bayi sözleşmesi imzalandığını duyurmaktan mutluluk duyar. Yeni bayilik, yalnızca Türkiye pazarı için değil, çevre bölgeler için de, PALFINGER SANY Mobil Vinçlerinin satışını ve tanıtımını üstleniyor.

Türkiye ekonomisi ve nüfusu son yıllarda genişledi. Bu nedenle inşaat sektörü de büyüdü ve son yıllarda ülkede yer alan büyük yerli ve yabancı altyapı projeleri de arttı. PALFINGER SANY Mobile Cranes firması, Palmak ile, Türkiye’de çok güçlü bir dağıtım ortağına sahip oluyor. Uzun vadeli ortak Palmak, inşaat sektöründe çok iyi iş ilişkilerine ve çok iyi bir üne sahip. Bu nedenle Palmak, PALFINGER SANY Mobile Cranes için, Türk ve çevre pazarlarını genişletmekte de ideal bir ortak. Ancak Palmak sadece Türkiye ve çevre pazardaki yerel yüklenicilere hizmet etmek için değil, aynı zamanda başta BDT ülkeleri, Afrika ve dünyanın diğer bölgelerinde olmak üzere, pek çok Türk müteahhite hizmet etmek için de tayin edilmiş durumdadır.

2016 Haziran başında, PALFINGER SANY Mobile Cranes ve Palmak, iki yılda bir gerçekleşen İstanbul’daki en büyük Türk ticaret fuarlarından birine katılarak, Türkiye’de ilk kez bu büyük ortaklıklarını sergilediler. Ankomak; Avrasya bölgesinde 31 yıllık deneyim ve uzmanlığa sahip, yeni iş işbirliği ve fırsatları sunmak için, Türkiye’nin lider inşaat makinaları fuarıdır. Fuar 1 – 5 Haziran 2016 tarihleri ​​arasında İstanbul Expo Center’da, CNY Expo’da (İstanbul, Türkiye) gerçekleştirildi. PALFINGER SANY Mobile Cranes, yeni distiribütörü Palmak ile birlikte Rough Terrain Tipi Vinç modellerinden birini sergiledi. Mobil Vinç SRC550, dört tekerlekli direksiyon, güçlü DongFeng Cummins Motor, 55 ton kaldırma kapasitesi ve elbette pazarın gerektirdiği tüm CE sertifikaları ile, mükemmel arazi performansı için bir uzman. İstanbul’un inşaat makineleri için önde gelen ticaret fuarında müşteriler, bu Rough Terrain Vinçlerinden çok etkilendiler. Yüksek müşteri ilgisi 3,5 milyon Euro değerinde sözleşmelere ve 2 milyon Euro değerinde bekleyen siparişlere yol açtı.

PALFINGER SANY International Mobile Cranes Sales GmbH Genel Müdürü Johann Königshofer, “Türkiye’de Palmak ile birlikte çalışmaktan ve pazarlarımızı bir kez daha genişletmekten gurur duyuyoruz. Türkiye pazarı ve çevre bölgeleri, dinamik gelişimi ve büyük yatırım projeleri nedeniyle PALFINGER SANY Mobile Cranes için çok ilgi çekicidir. Güçlü partner ağımızla gurur duyuyoruz, müşterilerimiz güvenebilir” dedi.